Uçmakdere Yamaç Paraşütü Tekirdağ | Flymarmara Yamaç Paraşütü

Tekirdağ Uçmakdere Yamaç Paraşütü

Uçmakdere yamaç paraşütü etkinliği için 450 metre ve Ganos tepesi adı verilen 650 metre yükseklikteki iki uygun alana sahiptir. Başlangıç uçuş deneyimi için 450 metre yükseklikten kuşlar gibi uçmaya hazır mısınız? Tekirdağ Uçmakdere ‘de eşsiz doğa manzarası, yemyeşil orman, deniz ve kamp alanı ile unutamayacağınız adrenalin dolu bir hafta sonu, tecrübeli pilotlar eşliğinde tandem yamaç paraşütü deneyimi yaşamak için rezervasyonunuzu yaparak yerinizi şimdiden ayırtın. Uçuş hakkında detaylar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma hayatınızı fazla etkilemeden hafta sonu tatilinizi yamaç paraşütü yaparak olabilecek en iyi şekilde geçirebilirsiniz. Tekirdağ Uçmakdere İstanbul’a sadece 170 km uzaklıkta olduğundan haftasonu etkinlikleri için seçilebilecek en uygun yerlerden biridir.

Biz etkinlik çerçevesinde misafirlerimizle tepelerden tandem yamaç paraşütü ile atlayıp rüzgarlarla dans ederek çok aşağılara süzülüyoruz. Doğanın kucağında tecrübeli yamaç paraşütü pilotları kontrolünde  mükemmel heyecanlı ve eğlenceli bir hafta sonu etkinliği rezervasyonu için bizi arayın geç kalmayın genç kalın.

İstanbul yakını en yüksek yamaç paraşütü alanı

Uçmakdere kısa hafta sonu tatilini daha yükseklerde uçarak, havada çok daha uzun süre süzülmek isteyen korkusuz, heyecan düşkünü her yaşta misafirlerimiz için en yüksek adrenalin seviyesini garanti ediyor. Bol oksijenli ve her saniyesi dolu dolu bir hafta sonu doğa etkinliği için kaçırılmayacak fırsatları değerlendiriniz

Yamaç paraşütü hakkında daha fazla güncel görsel medya  ve haberler için InstagramFacabook ve Youtube sosyal hesaplarımızı ziyaret edebilir, merak ettikleriniz ve rezervasyon için FlyMarmara ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

» Uçmakdere yamaç paraşütü uçuşu satın al »

Turkish English Arabic Whatsapp Ara Yamaç Paraşütü