Ganos Tepesi Yamaç Paraşütü

Ganos Tepesi Yamaç Paraşütü etkinliği için 650 metre yükseklikten tecrübeli pilotlar eşliğinde tandem olarak uçmaya hazır mısınız? Tekirdağ Uçmakdere ‘de Ganos Tepesi’nin eşsiz doğa manzarası, orman, deniz ve kamp alanı ile unutamayacağınız bir tandem yamaç paraşütü deneyimi yaşamak için yerinizi şimdi ayırtın. Detaylar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ganos Tepesi Yamaç Paraşütü

Çalışma hayatınızı fazla etkilemeden haftasonu tatilinizi yamaç paraşütü yaparak yalnızca bir günde olabilecek en güzel şekilde geçirebilirsiniz. Tekirdağ Uçmakdere Ganos Tepesi İstanbul’a sadece 170 km uzaklıkta olduğundan haftasonu etkinlikleri için seçilebilecek harika manzaralı en uygun yerlerden biridir.

Biz etkinlik çerçevesinde Ganos yani Işık tepesinden yamaç paraşütü ile atlayıp rüzgarlarla dans ederek çok aşağılara süzülüyoruz. Doğanın kucağında tecrübeli yamaç paraşütü pilotları kontrolünde  ışık tepesinde mükemmel bir haftasonu etkinliği içim bizi arayın, geç kalmayın genç kalın, dinç kalın.

İstanbul yakınındaki en yüksek uçuş alanı Ganos Tepesi

Uçmakdere Ganos Tepesi kısa hafta sonu tatilini daha yükseklerde uçarak havada çok daha uzun süzülmek isteyen korkusuz misafirlerimiz için en yüksek adrenalin seviyesini garanti ediyor. Dolu dolu bir hafta sonu doğa etkinliği için kaçırılmayacak fırsat.

Yamaç paraşütü hakkında daha fazla görsel medya için InstagramFacabook ve Youtube hesaplarımızı ziyaret edebilir, merak ettikleriniz ve rezervasyon için FlyMarmara ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

» Ganos Tepesi yamaç paraşütü uçuşu satın al »

Diğer Yamaç  Paraşütü Lokasyonlarımız

Uçmakdere Yamaç Paraşütü | Ormanlı Yamaç Paraşütü | Karaburun Yamaç Paraşütü | Ölüdeniz Yamaç Paraşütü | Rize Yamaç Paraşütü | Kartepe Yamaç Paraşütü | Serdivan Yamaç Paraşütü

Turkish English Arabic Whatsapp Ara Yamaç Paraşütü